loader

Tarot Fal Nedir?

blog_img

Tarot Fal Nedir?

Tarot falı ortaçağlardan bugünlere kadar gelmiş olan esrarengiz bir olaydır. 78 karttan oluşan özel bir kart destesi ile bakılan tarot falında her kartın kendine has bir anlamı vardır. Bu anlarda kartlar tek başınayken ayır, kartlar yan yana geldiğinde ise ayrıdır. 78 kart kendi içerisinde 56 minör ve 22 majör kart olarak ayrılmaktadır. Tarot fal kartlarının gizemli ve mitolojik bir havası vardır. Kartlar dizilişleri, rakamları ve resimleri ile adeta eski inanışlara atıfta bulunurlar.


Tarot falı bakan kişiler elbette bu işe merak salmış olan kişilerdir. Ancak en önemli özellikleri sezgileri kuvvetli olan kişiler olmasıdır. Tarot falına sezgileri güçlü, olaylar arasında kolaylıkla bağlantı kurabilen, muhakeme yeteneği yüksek olan kişiler çok daha güzel bakmaktadır.


Tarotfal.Net sitesi olarak bizler tamamen eğlence ve bilgilendirme amaçlı olarak sizlerle bu siteyi paylaşmaktayız. tarotfal.net adresine giriş yaparak tarot fal dünyasında bilinen ve en çok merak edilen tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Tamamen eğlence amaçlı olarak hazırlanmış olan sitemizde tarot yöntemleri hakkında da bilgilendirmeler yapılmaktadır.