rek
ask iliski acilimi tarot fali

Tarot Falı Aşk Açılımı

İnsanlar hayatları boyunca mutluluğu ve aşkı ararlar kimileri bulur kimileri ise bir ömür arar ve bulamaz. Aşkı ve mutluğu bulan insanlarda bu duygular içinde bazen çıkmazlara düşer ve çözüm yolları ararlar. Bu gibi durumlarda ilişkilerini kurtarmak için çeşitli yolları ve çözümleri denerler. Bazen de ilişkilerinin gidişatlarının ne olacağı hakkında düşüncelere dalıp giderler ve merak ederler. İnsanlar her zaman gelecekleri hakkında meraklı olmuşlardır ancak aşk ve ilişki durumları hakkındaki gelecekleri çok daha fazla merak etmişlerdir.

Tarot falında aşkın yedi yıldızı açılımı da fal baktıran kişinin ilişkisinin özellikleri geleceğini, ilişkilerinin zayıf ve güçlü yönlerini anlamak ve onları yorumlamak için kullanılır. Bu açılımda 7 kart seçilir ve onlar yorumlanır. Kartlar 7 köşeli yıldız oluşturacak şekilde dizilir ve tek tek açılarak yorumlanır.

Tarot Açılımına Başla

• 1. Kart sizin geçmişiniz ve şimdiki zamanınızdaki durumunuzu anlatır.
• 2. Kart partnerinizin durumunu anlatır.
• 3. Kart aranızdaki ilişki hakkındadır.
• 4. Kart ise aranızdaki engellerden bahseder.
• 5. Kart ise aranızdaki ilişkiyi daha sağlam hale getirmek için yapmanız gerekenleri anlatır.
• 6. Kart ilişkinizde partnerinizin sırları hakkında bilgiler verir.
• 7. Kart ilişkinizin geleceği hakkında bilgiler ve tahminler içerir.
tek kart tarot falı bakmak için buraya tıklayınız.

Fala bakan kişi bütün bu kartları yorumlayarak size ilişkiniz hakkında ve partneriniz hakkında yorumlar yapar. Bu yorumların bütününden sizde aklınızda ki soruların cevaplarını bulmaya çalışırsınız. Ancak ilişkiniz için tarot falına başvurmaktansa partneriniz ile konuşup aranızdaki problemleri çözmeye çalışmanız daha sağlıklı olacaktır.
Tarot falı herşeyden öte gelecekten haber vermez bunu öncelikle hatırlamak gerekir.Zaman zaman hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler olur ve bu dönemlerde sizi rahatlatacak, kafanızdaki sorulara cevap verecek, ilerleyen zamanda bu durumlardan sonra nasıl olacağına dair işaretler verecek bir yol ararsınız. İşte o yol bulunamadığında insanlar fal bakmayı düşünür. Aslında bu durum son derece yanlıştır. Çünkü hiçbir fal bize yol göstermez aksine sadece eğlence maksatlı bakmalıyız.
Fal insanların hayatları ile ilgili bilgi vermez ama şurası gerçekki muhteşem bir psikolojik rahatlama yöntemidir. Kişilerin bu nedenle fal baktırması psikolojik bir rahatlama olarak ele alındığı için zararlı görülmemektedir ancak tamamen fala inanmak ve buna göre hareket etmek de kişinin psikolojisinde çöküşler oluşturabileceği için tamamen rahatlama aracı olarak ele alınmaktadır. Tarot falı kişilerin birçok anını ele aldığı için çok daha rahat bir fal bakımı ve daha fazla soru giderme işlevi görür. Bir kişinin aklındaki sorular, hayatındaki karmaşalar için yapılması gerekenler ile ilgili bilgiler tarot falının majör ve minör kartları ile anlam bulabilir. Sizin için önemli olan bir olay üzerine ya da sadece gelecek telaşınız üzerine fal baktırabilirsiniz. Çeşitli dizilimlerden oluşan tarotun kişilerin ne üzerine fal baktırmak istediği öğrenilerek dizilimlerinin uygulanması üzerine kurulu bir sistemi vardır. İlişkiler için, hayatı ile ilgili bilgi almak için ve kafanızdaki soruların cevaplanması için tamamen değişik açılımlar vardır. Tarot içinde bulunan element kartları, kehanet kartların kenara konulması ile de çeşitli açılımlar oluşabilmektedir. Tarot en güvenilir ve en mantıklı fal çeşidi olarak ele alınsa da sadece bir telkin yöntemi olarak ele alınmalıdır.
rek